HB.hteam.org

Portal hrvata HB

STRAŠNE PORUKE STIŽU IZ RUSIJE! Ovo nitko nije želio čuti: ‘Spremni smo ići do Poljske, postići ćemo pobjedu’

“Važno je da postignemo sve ciljeve specijalne vojne operacije. Moramo potisnuti granice prijetnje našoj zemlji što je dalje moguće, čak i ako se radi o granicama Poljske”

 

Bivši ruski predsjednik i bliski saveznik predsjednika Rusije Vladimira Putina Dmitri Medvedev danas je poručio da je jedini način da Moskva “osigura trajni mir” pomicanje vlastitih granica što je dalje moguće. Medvedev je to napisao na svom Telegram kanalu povodom obljetnice početka ruske invazije Ukrajine.

 

“Prošla je godina dana od početka specijalne operacije. Godina dana otkako naši vojnici vraćaju red, mir i pravdu u našoj zemlji te štite naš narod i uništavaju korijene neonacizma. Postići ćemo pobjedu. Svi mi želimo da se to dogodi što je prije moguće. Taj dan će doći. Vratit ćemo naše teritorije i zaštititi naše ljude, koji su patili tijekom godina genocida i granatiranja”, objavio je Medvedev, koji trenutno obnaša dužnost zamjenika Sigurnosnog vijeća Rusije.

“Važno je da postignemo sve ciljeve specijalne vojne operacije. Moramo potisnuti granice prijetnje našoj zemlji što je dalje moguće, čak i ako se radi o granicama Poljske”, zaključio je Putinov saveznik.

______________________
* Mišljenja iznesena u sadržaju,tekstu,kolumni i komentarima osobna su mišljenja njihovih medija,autora i ne odražavaju nužno stajališta uredništva portala HB.hteam.org

hb.hteam.org