HB.hteam.org

Portal hrvata HB

POLITIKAKUKAVIČKI GRČKI NAPAD NA ODVJETNIKA KARAČIĆA! HOK I PREDSJEDNIK TRAVAŠ ODLIČNO ODGOVORILI BAHATIM GRCIMA!!

 

Grčka odvjetnička komora je napala skandaloznim dopisom Hrvatskog odvjetnika Karačića zbog njegove obrane BBB-a kojih većinu grčki sudovi drže u pritvoru iako nemaju za to nikakvu pravnu osnovu.

 

Neprimjerno je takvo dopisivanje grčke odvjetničke komore s europskim komorama ali je HOK na čelu s predsjednikom Travašem odlično odgovorio Grcima da je Hrvatska odvjetnička komora samostalno tijelo koje sve probleme rješava unutar svojih tijela.

Za Grke se to ne bi moglo reći, a redakcija im poručuje da bi im bilo pametnije da provjere ponašanje svoga pravosuđe koje očito nije upoznato s presumpcijom nevinosti.
Sramotno je za EU da su zemlje s takvom vladavinom prava i stanjem u zatvorima uopće mogle ući u EU a kamoli tu ostati.

Ipak treba vjerovati da će se i tamo naći hrabrih sudaca kao što je predsjednik Dobronić kojima je zakon i pravo i pravda na prvom mjestu te da će nevini ubrzo biti pušteni na slobodu i da ih navijače ne može kolektivni kažnjavati bez da im se dokaze krivnja.

______________________
* Mišljenja iznesena u sadržaju,tekstu,kolumni i komentarima osobna su mišljenja njihovih medija,autora i ne odražavaju nužno stajališta uredništva portala HB.hteam.org

hb.hteam.org
⬇️Što vi mislite o ovoj temi?⬇️

⬇️Sviđa ti se ovaj članak,pročitaj? Podijeli ga.⬇️