NAKON DŽAFEROVIĆEVE SKANDALOZNE IZJAVE
Zatočenici logora Armije RBiH, koji se nalazio u “Muzeju bitke na Neretvi” u Jablanici, govorili su za RTV Herceg Bosne o torturama koje su prošli u tom logoru dan nakon što je bošnjački član Predsjedništva BiH Šefik Džaferović nekoliko stotina metara dalje od mjesta na kojem se nalazio logor bošnjačke vojske izjavio kako Armija RBiH nije imala logore, javlja Hrvatski Medijski Servis.
Dan nakon što je dao izjavu kojim je negirao ratne zločine Armije RBiH Džaferović je otišao u Vukovar poklonit se žrtvama srpske agresije na taj grad, što su iz Udruge hrvatskih logoraša Domovinskog rata doživjeli kao podlost i licemjerstvo.

More Stories
MUDŽAHEDINI OSTALI U BOSNI Washington Post: Iranski mudžahedini bili su paravojna garda Alije Izetbegovića, a Šemsudin Mehmedović njihov glavni zaštitnik i operativac
Analiza Poslijeratni teror mudžahedina nad bosanskohercegovačkim Hrvatima: teroristi postaju BiH građani
NA DANAŠNJ DAN/ZLOČINI: 9. SIJEČNJA 1994. BUHINE KUĆE – POSLJEDNJI POKUŠAJ ABIH DA PORAZI HRVATE SREDIŠNJE BOSNE