Regionalna senzacija Aleksandra Prijović najavila je i peti koncert u osječkom Gradskom vrtu serinom veljače nakon što je rasprodala već tri i dodala im četvrti.
“Zaista se dogodilo nešto nevjerojatno, hvala svima koji su kupili karte. Dragi moji, vidimo se i 18. veljače u Osijeku, ne mogu vam opisati koliko sam sretna radi toga, ovo su za mene zaista posebni trenuci”, poručila je pjevačica za Extra FM.nNa svom je Instagram profilu otkrila da je ostala bez riječi. “Ne znam više što da vam kažem. Vidimo se uskoro, volim vas”, napisala je. Prva tri koncerta će održati od 13. do 15. veljače nakon čega slijedi kratka pauza i druga dva koncerta 17. i 18. veljače.
Inače, prije nekoliko dana je koncert u čast Oliveru koji se trebao u Gradskom vrtu održati 17. veljače zbog tehničkih problema prebačen na 1. ožujka. Time se otvorio dodatan termin koji je preuzela Prijović. Time se Prijovićmanija u Hrvatskoj nastavlja nakon što je Aleksandra u prosincu “zapalila” Arenu Zagreb i postavila rekord s pet rasprodanih koncerata u njoj. U Areni je “redala” goste iznenađenja kao što su Saša Matić, Milica Todorović, Lepa Brena, Jelena Rozga, Tea Tairović, Mc Stojan, Nataša Bekvalac, Aco Pejović i drugi.
______________________
* Mišljenja iznesena u sadržaju,tekstu,kolumni i komentarima osobna su mišljenja njihovih medija,autora i ne odražavaju nužno stajališta uredništva portala HB.hteam.org
Pri preuzimanju teksta, obavezno je navesti HB.hteam.org i autora kao izvor te dodati poveznicu na autorski članak.
⬇️Što vi mislite o ovoj temi?⬇️
⬇️Sviđa ti se ovaj članak,pročitaj? Podijeli ga.⬇️
More Stories
Vatikan Počele su “tihe” rasprave o nasljedniku pape Franje
Fokus emisija Kovač i Vidović u fokusu: “Hrvati moraju širiti svoje zone prosperiteta u BiH”
Dogovoreni detalji vojnog roka u Hrvatskoj: Oni koji imaju savjest birat će između dvije mogućnosti